Від набряків, мішків і темних кіл навколо очей

 Відчуття, що хтось по мішку на кожне око поклав, знайоме всім. Набряки, мішки, темні кола-це наслідок лімфатичного і венозного застою.

Чому не працюють креми від набряків і синців, тому що креми не можуть подіяти на застій в принципі! Ще є варіант маскування, але проблема залишиться.

Щоб позбутися набряків, мішків, синців навколо очей, а також з метою профілактики, варто робити процедуру лімфодренаж з MESOFORM PRO.

black_circles_before.jpg
black_circles _after.jpg

А тепер більш детально про суть процесу.

Під час проведення процедури з MESOFORM PRO за рахунок модульованих частот відбувається м’яка м’язова вібрація, що діє на кровоносні і лімфатичні судини, як тренування. В результаті такого легкого тренування, під дією мікрострумових імпульсів, відбувається венозний і лімфатичний дренаж. Набряк зійде зразу, це відзначають всі клієнти. Результат виражений після першої процедури. До речі, для очей в цілому, ця процедура також корисна.

Навіть після блефаропластики самі пластичні хірури рекомендують мікротоки, раніше це було можливо тільки в салоні, а тепер можна робити самостійно. З MESOFORM PRO нормалізується крово і лімфотік, тонізуються м’язи, шкіра стає більш пружною і підрягнутою, розгладжуються зморшки. Навіть грижові мішки під очима можна зробити меншими.  Не поспішайте на блефаропластику. Птоз (опущення) повік після курсу процедур з MESOFORM PRO зникає, за рахунок підтяжки шкіри повік і брів.

А ще це дуже приємна і легка процедура. Навіть якщо Ви вперше стикаєтесь з апаратною методикою. Для Вас це буде елементарно!

Головне, притримуйтеся рекомендацій Beauty-guide, який Ви отримаєте в комплекті з апаратом.