Політика доставки та оплати

Доставка:

Регіони доставки: УКРАЇНА.

Постачальники послуг НОВА ПОШТА та інші. Доставка БЕЗКОШТОВНА для всіх замовлень від 4500 грн. Усі замовлення відправляються з номерами відстеження, відстеження посилки здійснюється на сайті оператора. Ми дбаємо про доставку найкращим і найшвидшим способом, однак ми НЕ МОЖЕМО і НЕ надавати певну дату доставки, оскільки існують поштові послуги, які ми не контролюємо. УВАГА! У зв’язку з нинішньою ситуацією з пандемією терміни доставки можуть бути продовжені через те, що поштові відділення віддадуть перевагу товарам першої необхідності.

Будь ласка, зачекайте до 7 (семи) робочих днів для відправлення після оплати.

Звичайний термін доставки становить 21 робочий день, однак може змінюватися через місце розташування клієнта та інші причини, які не залежать від нас.

Оплата:

Платежі здійснюються через платіжні шлюзи, які пропонуються на нашій веб-сторінці, це може бути кредитна картка або рахунок-фактура, усі ціни вказані в гривнях

Усі платіжні шлюзи, які використовуються нашою компанією, дотримуються стандартів, встановлених PCI-DSS, якими керує Рада зі стандартів безпеки PCI, яка є спільними зусиллями таких брендів, як Visa, MasterCard, American Express та Discover. Вимоги PCI-DSS допомагають забезпечити безпечну обробку інформації про кредитні картки нашим магазином та його постачальниками послуг.

.