Політика повернення

Якщо ви вирішили повернути MESOFORM PRO і отримати відшкодування, виконайте наведені нижче дії.

  1. ви отримали пакет? MESOFORM не може бути повернутий, поки «в дорозі» до вас (під час доставки). Щоб продовжити повернення/відшкодування, вам потрібно забрати свій пакет.

  2. будь ласка, повідомте відділ обслуговування клієнтів про повернення/відшкодування за адресою info@mesoform.com.ua протягом 14 днів після доставки пакету, щоб ми могли надати вам адресу повернення та напрямки

  3. будь ласка, переконайтеся, що MESOFORM не використовувався та не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей.

  4. будь ласка, переконайтеся, що MESOFORM повністю обладнаний і цілісність упаковки не порушена.

  5. будь ласка, переконайтеся, що всі етикетки та заводське маркування збережені.

  6. будь ласка, відправляйте продукти з міжнародним номером відстеження протягом 14 днів з моменту вашого першого контакту з нашим відділом обслуговування клієнтів

 

Повернення коштів обробляється лише після того, як ми отримаємо повернутий товар, якщо товар пройшов перевірку та були виконані кроки з 1 по 6. Ми повернемо кошти в повному обсязі, за вирахуванням вартості доставки, митних зборів або будь-яких інших витрат, пов’язаних з доставкою та поверненням.

Будь ласка, дозвольте в середньому 3 тижні для процесу повернення коштів, будь ласка, покупець несе відповідальність за витрати на повернення та втрачені відправлення.

Якщо вам потрібна додаткова інформація, будь ласка, зв'яжіться з нами:

електронна пошта: info@mesoformpro.com.ua