Угода користувача

 

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ


1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Ця Угода користувача (далі – Угода) відноситься до веб-сайту MESOFORM, розташованого за адресою https://www.mesoform.com.ua/.
Ця Угода регулює відносини між Адміністрацією сайту MESOFORM (далі – Адміністрація сайту) та Користувачем цього Сайту.
Адміністрація сайту залишає за собою право в будь-який час змінювати, додавати або видаляти пункти цієї Угоди без повідомлення Користувача.
Використання Користувачем Сайту означає згоду з Угодою та змінами, внесеними до цієї Угоди.
Користувач несе особисту відповідальність за перевірку цієї Угоди на предмет змін в ній.

2. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ
Наступні терміни мають такі значення для цілей цієї Угоди:
«MESOFORM» – це Інтернет-ресурс, розташований на доменному імені https://www.mesoform.com.ua/, який функціонує через Інтернет-ресурс та супутні послуги (далі – Сайт).
«MESOFORM» - сайт, що містить інформацію про Товари та/або Послуги та/або Інші цінності для Користувача, Продавця та/або Постачальника послуг, що дозволяє вибрати, замовити та (або) придбати Товар, та/або отримання послуги.
Користувач Сайту (далі - Користувач) - це особа, яка має доступ до Сайту через Інтернет і користується Сайтом.
Зміст сайту (далі – Контент) – захищені результати інтелектуальної діяльності, включаючи тексти літературних творів, їх назви, передмови, анотації, статті, ілюстрації, обкладинки, музичні твори з текстом чи без, графічні, текстові, фотографічні , похідні, складені та інші роботи, користувацькі інтерфейси, візуальні інтерфейси, назви торгових марок, логотипи, комп’ютерні програми, бази даних, а також дизайн, структура, вибір, узгодження, зовнішній вигляд, загальний стиль та макет цього Контенту, який є частиною Сайт та інша інтелектуальна власність разом та/або окремо, що міститься на сайті https://www.mesoform.com.ua/

3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
Предметом цієї Угоди є надання Користувачеві доступу до Товарів та/або послуг, що надаються на Веб-сайті.
Сайт надає користувачеві такі види послуг (сервісів):
• надання Користувачеві можливості розміщувати повідомлення, коментарі, відгуки користувачів, оцінювати вміст сайту;
• ознайомлення з товарами/послугами, розміщеними на Сайті;
• вибір і замовлення товарів/послуг для подальшої покупки або реєстрації на цьому Сайті.

Ця Угода поширюється на всі існуючі (фактично діючі) на даний момент сервіси (сервіси) Сайту, а також будь-які подальші модифікації та додаткові послуги (сервіси), які з’являться в майбутньому.
Доступ до сайту надається безкоштовно.
Цей Договір є публічною офертою. При вході на Сайт вважається, що Користувач приєднався до цієї Угоди.
Використання матеріалів і послуг Сайту регулюється чинним законодавством України

4. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН
Адміністрація сайту має право:
Змінити правила користування Сайтом, а також змінити зміст цього Сайту. Зміни набувають чинності з моменту публікації нової редакції Угоди на Сайті.
Користувач має право:
Користуватися всіма сервісами, доступними на Сайті, а також купувати будь-які Товари та/або Послуги, які пропонуються на Сайті.
Задавайте будь-які питання щодо послуг сайту:

• за телефоном: +380800211208
• електронною поштою: info@mesoform.comюгф
• через форму зворотного зв'язку, розташовану за адресою: https://www.mesoform.com.ua/, через спливаюче вікно

Використовуйте Сайт виключно в цілях і в спосіб, передбачені Угодою і не заборонені законодавством країни користувача.
Вимагати від адміністрації приховувати будь-яку інформацію про користувача.
Використовувати інформацію сайту в комерційних цілях без спеціального дозволу.
Користувач сайту погоджується:
Надавати на вимогу Адміністрації сайту додаткову інформацію, яка безпосередньо стосується послуг, що надаються на цьому Сайті.
При використанні Сайту дотримуйтесь майнових та немайнових прав авторів та інших правовласників.
Не вчиняти дій, які можуть бути розцінені як порушення нормальної роботи Сайту.
Не поширюйте за допомогою Сайту будь-яку конфіденційну та захищену законодавством країни користувача інформацію про фізичних чи юридичних осіб.
Уникайте будь-яких дій, які можуть призвести до порушення конфіденційності країни користувача, захищеної законом.
Не використовуйте Сайт для поширення рекламної інформації, за винятком згоди Адміністрації Сайту.

Не використовуйте послуги для:
• Порушення прав неповнолітніх та (або) заподіяння їм шкоди в будь-якій формі.
• порушення прав меншин.
• представляти себе від імені іншої особи чи представника організації та/або спільноти без достатніх прав, у тому числі для працівників цього сайту.
• введення в оману щодо властивостей та характеристик будь-яких Товарів та/або послуг, розміщених на

сайт.
• неправильне порівняння Товарів та/або Послуг, а також формування негативного ставлення до осіб (не)використовуючи певні Товари та/або послуги, або засудження таких осіб.
• завантаження контенту, який є незаконним, порушує будь-які права третіх осіб; пропагує насильство, жорстокість, ненависть та (або) дискримінацію за расовою, національною, гендерною, релігійною, соціальною ознаками; містить недостовірну інформацію та (або) образи на адресу конкретних осіб, організацій, органів влади.
• заохочення до вчинення протиправних дій, а також сприяння особам, дії яких спрямовані на порушення обмежень і заборон, що діють на території країни користувача.
• Забезпечити точність наданої інформації
• Забезпечити безпеку персональних даних від доступу третіх осіб.
Користувачеві забороняється:
Використовуйте будь-які пристрої, програми, процедури, алгоритми та методи, автоматичні пристрої або еквівалентні ручні процеси для доступу, отримання, копіювання або відстеження вмісту Сайту.
Порушити належне функціонування Сайту.
будь-яким способом обійти навігаційну структуру Сайту, щоб отримати або спробувати отримати будь-яку інформацію, документи або матеріали будь-якими засобами, які спеціально не надаються службами цього Сайту.
Несанкціонований доступ до функцій Сайту, будь-яких інших систем або мереж, пов’язаних з цим Сайтом, а також до будь-яких послуг, які пропонуються на Сайті.
Порушувати систему безпеки або аутентифікацію на Сайті або в будь-якій мережі, пов'язаної з Сайтом.
Виконайте зворотний пошук, відстежуйте або намагайтеся відстежувати будь-яку інформацію про будь-якого іншого Користувача Сайту.
Використовувати Сайт та його Контент для будь-яких цілей, заборонених законодавством країни користувача, а також підбурювати до будь-якої незаконної або іншої діяльності, що порушує права Сайту або інших осіб.

5. ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ
• Сайт і Вміст, включений до Сайту, належать Адміністрації Сайту та керуються ним.
• Вміст Сайту захищений законодавством про авторські права, торгові марки та інші права інтелектуальної власності та законами про недобросовісну конкуренцію.
• Ця Угода поширюється на всі додаткові умови щодо придбання Товару та/або надання послуг, що надаються на Сайті
• Інформація, розміщена на Сайті, не повинна розглядатися як зміна цієї Угоди.
• Адміністрація сайту має право в будь-який час без повідомлення Користувача вносити зміни до переліку Товарів і послуг, що пропонуються на Сайті, та (або) їх цін.

6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
Будь-які збитки, які Користувач може зазнати у разі навмисного або необережного порушення будь-якого положення цієї Угоди, а також через несанкціонований доступ до комунікацій іншого Користувача, Адміністрація Сайту не відшкодовує.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за:
• Затримки або збої в роботі в результаті форс-мажорних обставин, а також будь-які збої в роботі телекомунікаційних, комп'ютерних, електричних або інших супутніх систем.
• Дії систем переказів, банків, платіжних систем та за затримки, пов'язані з їхньою роботою.
• Належне функціонування Сайту, якщо Користувач не має необхідних технічних засобів для його використання, а також не несе жодних зобов'язань щодо надання Користувачам таких засобів.

7. ПОРУШЕННЯ УМОВ КОРИСТУВАЛЬНОГО УГОДИ
Адміністрація сайту має право розкрити інформацію про Користувача, якщо чинне законодавство країни користувача вимагає або дозволяє таке розкриття.
Адміністрація сайту має право припинити та (або) заблокувати доступ до Сайту без попереднього повідомлення Користувача, якщо Користувач порушив цю Угоду або утримував
в інших документах, умови користування Сайтом, а також у разі припинення дії Сайту або через технічну проблему чи проблему.
Адміністрація сайту не несе відповідальності перед Користувачем або третіми особами за припинення доступу до Сайту в разі порушення Користувачем будь-якого положення цієї Угоди або іншого документа, що містить умови використання Сайту.

8. ВИРІШЕННЯ СПОРІВ
У разі виникнення будь-яких розбіжностей або суперечок між Сторонами цього Договору, обов’язковою умовою до звернення до суду є позов (письмова пропозиція про добровільне врегулювання спору).
Одержувач претензії протягом 30 календарних днів з дня її надходження письмово повідомляє заявника про результати розгляду претензії.
У разі неможливості вирішення спору на добровільних засадах будь-яка зі Сторін має право звернутися до суду за захистом своїх прав, наданих їм чинним законодавством.
Будь-які претензії щодо умов використання Сайту повинні бути пред'явлені протягом 5 днів з моменту виникнення підстав для претензії, за винятком захисту авторських прав на матеріали Сайту, що охороняються відповідно до законодавства. У разі порушення умов цього пункту будь-який позов підлягає залишенню судом без розгляду.

9. ДОДАТКОВІ УМОВИ
Адміністрація сайту не приймає зустрічні пропозиції від Користувача щодо внесення змін до цієї Угоди користувача.
Відгуки користувачів, розміщені на Сайті, не є конфіденційною інформацією і можуть використовуватися Адміністрацією Сайту без обмежень.